J.Herbin Prestige Caravelle Ceviz Gövdeli 18K Altın F Uçlu Dolma Kalem

J.Herbin
| Yorum Yap
32.680,00 TL
Jacques Herbin bu dolma kalem serisini, kullanıcıya yüksek kaliteli yazı gereçleri sunmak için sıra dışı ahşaplar ve ince metallerle birlikte tasarladı. Ceviz gövde ve parlatılmış sarı altın aksamlar. F boyutunda 18 ayar sarı altın uç Yaylı klipsli kapak tipi. Kartuşu birlikte verilir ve yeniden doldurulabilir. 1670'te, 14. Louis 32 yaşındayken Paris'te kurulan Herbin evi başlangıçta mühür mumu, ince kağıt ürünleri, mürekkep ticareti ve Hindistan'dan ithal gomalak konusunda uzmanlaşmıştı. 1798'de Herbin rotasını değiştirdi ve geleceğe olan inancını ortaya koydu. Balmumu üretmeye, kağıt ve renk (pigment) ticareti yapmaya devam ederken, dördüncü neslin bir üyesi olan JAcques Herbin'in girişimiyle kendi kırtasiye mürekkebini piyasaya sürdü. +Daha Fazla Oku -Daha Az Oku
Fiyat Alarmı 750 TL ve Üzeri Kargo Bedava
750 TL ve Üzeri Kargo Bedava
 • Ürün Satın Al
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • Jacques Herbin bu dolma kalem serisini, kullanıcıya yüksek kaliteli yazı gereçleri sunmak için sıra dışı ahşaplar ve ince metallerle birlikte tasarladı. 

  Ceviz gövde ve parlatılmış sarı altın aksamlar. F boyutunda 18 ayar sarı altın uç Yaylı klipsli kapak tipi. Kartuşu birlikte verilir ve yeniden doldurulabilir.

  1670'te, 14. Louis 32 yaşındayken Paris'te kurulan Herbin evi başlangıçta mühür mumu, ince kağıt ürünleri, mürekkep ticareti ve Hindistan'dan ithal gomalak konusunda uzmanlaşmıştı.
  1798'de Herbin rotasını değiştirdi ve geleceğe olan inancını ortaya koydu. Balmumu üretmeye, kağıt ve renk (pigment) ticareti yapmaya devam ederken, dördüncü neslin bir üyesi olan JAcques Herbin'in girişimiyle kendi kırtasiye mürekkebini piyasaya sürdü.


 • Jacques Herbin bu dolma kalem serisini, kullanıcıya yüksek kaliteli yazı gereçleri sunmak için sıra dışı ahşaplar ve ince metallerle birlikte tasarladı. Ceviz gövde ve parlatılmış sarı altın aksamlar. F boyutunda 18 ayar sarı altın uç Yaylı klipsli kapak tipi. Kartuşu birlikte verilir ve yeniden doldurulabilir. 1670'te, 14. Louis 32 yaşındayken Paris'te kurulan Herbin evi başlangıçta mühür mumu, ince kağıt ürünleri, mürekkep ticareti ve Hindistan'dan ithal gomalak konusunda uzmanlaşmıştı. 1798'de Herbin rotasını değiştirdi ve geleceğe olan inancını ortaya koydu. Balmumu üretmeye, kağıt ve renk (pigment) ticareti yapmaya devam ederken, dördüncü neslin bir üyesi olan JAcques Herbin'in girişimiyle kendi kırtasiye mürekkebini piyasaya sürdü.