Vallejo Surface Primer

Vallejo
Ürün Kodu : T23925
| Yorum Yap
150,00 TL - 580,00 TL
 Yüzey Astarı, boyama işlemine başlamadan önce modelin veya minyatürün yüzeyini hazırlamak için sıklıkla kullanılan bir dizi temel tonda mevcuttur. Astarlar, reçine, PVC, pirinç, beyaz metal veya ahşap gibi tüm yüzeylere uygulanabilir. Bir modelin en küçük detayını dahi koruyan ve bu zemin üzerine uygulanan renklerin bağlayıcılığını artıran astardır. Astarın çeşitli katlar halinde uygulanması tavsiye edilir; ürün hızla kurur ve uygulandıktan birkaç saat sonra olağanüstü güç ve dirençli homojen bir film oluşturur. Yüzey Astarı doğrudan kullanılabilir veya Vallejo Airbrush Tiner of Flow Enhancer ile seyreltilerek kullanılabilir. Önerilen kompresör ayarları yaklaşık 15-20 PSI veya 0,5 ila 1 kg'dır. Pistolenin en iyi şekilde bakımı için Vallejo Airbrush Cleaner kullanılması tavsiye edilir.
Yüzey Astarı yanıcı değildir ve solvent içermez.
+Daha Fazla Oku -Daha Az Oku
SEÇENEKLERİ GÖR
En geç 'ta kargoya verilmektedir.
Fiyat Alarmı 750 TL ve Üzeri Kargo Bedava
En geç 'ta kargoya verilmektedir.
750 TL ve Üzeri Kargo Bedava
 • Ürün Satın Al
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • Yüzey Astarı, boyama işlemine başlamadan önce modelin veya minyatürün yüzeyini hazırlamak için sıklıkla kullanılan bir dizi temel tonda mevcuttur. Astarlar, reçine, PVC, pirinç, beyaz metal veya ahşap gibi tüm yüzeylere uygulanabilir. Bir modelin en küçük detayını dahi koruyan ve bu zemin üzerine uygulanan renklerin bağlayıcılığını artıran astardır. Astarın çeşitli katlar halinde uygulanması tavsiye edilir; ürün hızla kurur ve uygulandıktan birkaç saat sonra olağanüstü güç ve dirençli homojen bir film oluşturur. Yüzey Astarı doğrudan kullanılabilir veya Vallejo Airbrush Tiner of Flow Enhancer ile seyreltilerek kullanılabilir. Önerilen kompresör ayarları yaklaşık 15-20 PSI veya 0,5 ila 1 kg'dır. Pistolenin en iyi şekilde bakımı için Vallejo Airbrush Cleaner kullanılması tavsiye edilir.
  Yüzey Astarı yanıcı değildir ve solvent içermez.

 •  Yüzey Astarı, boyama işlemine başlamadan önce modelin veya minyatürün yüzeyini hazırlamak için sıklıkla kullanılan bir dizi temel tonda mevcuttur. Astarlar, reçine, PVC, pirinç, beyaz metal veya ahşap gibi tüm yüzeylere uygulanabilir. Bir modelin en küçük detayını dahi koruyan ve bu zemin üzerine uygulanan renklerin bağlayıcılığını artıran astardır. Astarın çeşitli katlar halinde uygulanması tavsiye edilir; ürün hızla kurur ve uygulandıktan birkaç saat sonra olağanüstü güç ve dirençli homojen bir film oluşturur. Yüzey Astarı doğrudan kullanılabilir veya Vallejo Airbrush Tiner of Flow Enhancer ile seyreltilerek kullanılabilir. Önerilen kompresör ayarları yaklaşık 15-20 PSI veya 0,5 ila 1 kg'dır. Pistolenin en iyi şekilde bakımı için Vallejo Airbrush Cleaner kullanılması tavsiye edilir.
  Yüzey Astarı yanıcı değildir ve solvent içermez.